Deye 16KW Hybrid Inverter SUN-16K-SG01LP1-EU - Solar Equipment | LakaSolar Philippines
Home
Shop
Solar Inverter
Deye 16KW Hybrid Inverter SUN-16K-SG01LP1-EU
Deye
In Stock
₱135,000
₱150,000
Power Rating
16 kW
Key Features
464*763*282MM 52KG
W Can BUS
Add to Cart
Get Quote for This Product
Solar Calculator
Quality Guaranteed
Fast Delivery
Professional Support
Specifications
Power Rating
16 kW
bms
intelligent BMS
mppt
MPPT 150-500V
voltage
500V